Clever Duke

Clever Duke logo

Nauka języka obcego
z elementami kultury
dla dzieci, młodzieży i dorosłych
w Clever Duke.

Clever Duke – Rezolutny Książę – jest jak Twoje ukochane dziecko.

Bystre, inteligentne, wszystkim się interesuje, wszystko chce wiedzieć.

Najlepszym prezentem, jaki możesz podarować swojemu dziecku, jest szczęśliwe dzieciństwo i wszechstronne wykształcenie.

Clever Duke to miejsce, w którym edukacja jest przyjemnością. To miejsce, do którego uczniowie przybiegają z radością, wręcz szturmują drzwi klasy. Tak wielki jest ich apetyt na zdobywanie nowych doświadczeń, poznawanie innych kultur, uczestniczenie w kreatywnych zajęciach i mądrą zabawę.

W Clever Duke pracujemy autorskimi metodami inspirowanymi wnikliwą obserwacją wychowania i edukacji dwujęzycznych dzieci i młodzieży w Europie Zachodniej, a także XVII-wieczną koncepcją nauczania, stworzoną i stosowaną we Francji przez François Fénelona – teologa, pisarza i pedagoga. To on wprowadził pojęcie „pédagogie souriante”, chodziło o to, by uczenie się było przyjemnością.

Jeśli chcesz, by Twoje małe lub duże dziecko – niczym europejscy książęta w dawnych czasach – odebrało staranną edukację, było otwarte na inne zwyczaje, miało łatwość porozumiewania się z ludźmi z różnych kręgów kulturowych i by umiejętność tę nabyło w sposób naturalny, intuicyjnie i z uśmiechem na ustach, zaufaj Clever Duke’owi.

memo

Kontakt

ul. Francuska 22, 03-906 Warszawa

+ 48 532 060 790

biuro@cleverduke.com